Archive for märts, 2011

märts 28

Peitsisin uksed punaseks.
Kui käisin punast peitsi ostmas, küsisin, mis lakki võiksin kasutada. Teades, et ma teen vannituba, öeldi et veekindlat lakki ja seegi ei pea kaua vastu. Soovitati hoopis õlitamist. Mul kohe silm särama, sest eelnevast on igasugu õlisi järel.

 Niisiis õlitasingi uksed Haro õliga. Muu oli juba 2x lakitud. Ega ma laki pärast ei karda, eluaeg lakitud, mul suur ruum ja ventilatsioon hea. 

Kinnitasin latthinged. Tegin kapile elektripesa koha et saaks habet ajada ja föönitada. Puudu on vaid peegel mille väikeste mõõtude järgi on seda poest raske leida. On ainult suuri seinapeegleid.

Aga TALV on täies hoos. Täna sain välja traktori järel. Hanged on kõrged, et üle ei näe.

märts 23

Teen vannituppa kraanikausi kohale kappi. (Kraanikaussi tegelt ei olegi veel.)

Selleks ostsin 60x120x18 männipuidukilbi(18€) tagaseinaks. Selle peitsisin pruuniks. Riiuliteks ostsin 20x150x18 kuusepuidukilbid(23,49€). Lõikasin need mõõtu ja liimisin puidupunnidega(3,7€) kokku. Riiuliosa kruvisin tagaseina külge. Lakkisin kogu kupatuse. Tegin tüübli aukude puurimiseks rakise mis laseb puurida vajaliku sügavuseni.

Ostsin kapi uste jaoks 15mm vineeri 25×152,5(4,27€), latthinge 48cm, 96cm(7,14€), punast peitsi ustele 0,33L (8,59€)

65,19

märts 01

Tegin veel 3 sahtlit kööki.

Siin on näha: vasakult –
* integreeritud ahi
* viimasena tehtud sahtlid millelt ülemine sahtel veel puudu
* auk kuhu tuleb prügikasti ja juurvilja koht
* ammu olemasolevad sahtlid
* 2 boksi uute sahtlitega

Need kõik on nn sisemised boksid. kõigile tulevad kunagi ette esipaneelid. ma veel ei tea millest ma need teen või äkki lasen teha.